2016 жылы көкпардан ересектер арасында өтетін чемпионаттарда ойнайтын көкпаршылар тізімі

 

Аты-жөні Туған жылы Спорттық дәрежесі
I Ақмола облысы
1 Амангелдинов Бейбіт 21.02.1986 СШҮ
2 Қадыров Азамат 05.12.1988 СШҮ
3 Мухамедқали Манас 15.08.1985 СШҮ
4 Жиеналин Мұхтар 20.08.1993 СШ
5 Тоқабаев Абылайхан 21.02.1992 СШҮ
6 Амангелдинов Нұрсұлтан 04.11.1993 СШҮ
7 Токтагулов Абазбек 09702.1980 СШҮ
8 Қалибаев Алихан 16.07.1997 СШҮ
9 Абаков Асет 17.05.1994 СШҮ
10 Амангельдинов Қуанышбек 23.02.1997 СШҮ
11 Ермағамбетов Даулет 05.12.1994 СШҮ
12 Телюбай Жандос 20.02.1998 СШҮ
13 Толебай Нұржан 01.06.1996 СШҮ
14 Нұрмышев Зарлық 12.10.1978 СШҮ
15 Темирбек Бекзат 28.02.1998 СШҮ
16 Бексултанов Богенбай 04.01.1997 СШҮ
17 Ризахан Бауыржан 07.01.1994 СШҮ
18 Тоқабаев Ерғали 07.05.1969 СШ
Аға жаттықтырушы Тоқабаев Ерғали
II Алматы облысы
1 Сүлейменов Қайыржан 03.02.1988 СШ
2 Тлебалдиев Елдос 11.03.1988 СШ
3 Жиенкулов Ельдар 21.06.1991 СШ
4 Болатов Айбек 31.05.1995 СШ
5 Мәлжан Мейіржан 19.02.1996 СШ
6 Әбесов Нұрсұлтан 26.09.1992 СШ
7 Оңғарбаев Асқар 31.08.1979 СШ
8 Сариев Анарбай 05.08.1998 СШ
9 Сейтқалиев Алмат 12.04.1995 СШ
10 Құралбаев Әділет 31.10.1991 СШҮ
11 Есбергенов Дулат 25.03.1993 СШ
12 Абдрахманов Талғат 05.12.1982 СШҮ
13 Жаманқара Самат 27.09.1994 СШҮ
14 Мурзабаев Ардақ 08.05.1991 СШҮ
15 Тұрсынбай Амангелді 12.02.1995 СШ
16 Құлдыбаев Азамат 30.05.1986 СШҮ
17 Шыршықбаев Бақыт 07.05.1985 СШҮ
18 Аға жаттықтырушы Б.Деңгелбаев
III Ақтөбе облысы
1 Ахетов Мағжан 30.08.1994 СШ
2 Иманғалиев Тимурхан 02.04.1986
3 Тұрсынбаев Қанат 25.07.1995 СШҮ
4 Жакишев Бердігали 09.07.1997 СШҮ
5 Усенов Серік 03.07.1995 СШ
6 Алиев Мейрамбек 16.06.1988 СШ
7 Әбиір Самат 01.02.1988
8 Додай Нұрлан 09.01.1986 СШ
9 Аймағамбетов Әділжан 28.08.1995
10 Есқалиев Нұржан 08.12.1995
11 Қойлыбаев Оразайт 22.01.1997
12 Есенгелдеев Бекзат 01.01.1994
13 Сейткеримов Шымырбек 08.03.1993
14 Бошанов Чингиз 25.07.1989
15 Буздаев Нұралы 11.01.1980
IV Аға жаттықтырушы Аймағамбетов Абат
Алматы қаласы
1 Қымызбаев Ақылбек 1989 СШ
2 Пірімқұлов Ақан 1983 СШ
3 Жүнісбаев Серік 1986
4 Сейдуалиев Мадияр 1992
5 Бейсембаев Нұрлан 1985
6 Өркенұлы Елдос 1994
7 Бикинин Артур 1988 СШ
8 Ахметжанов Орынбасар 1992 СШҮ
9 Мусин Ален 1994
10 Ендоянов Тимур 1987 СШ
11 Жумакаев Хасан 1990 СШҮ
12 Жайжатыров Қанат 1991 СШҮ
13 Айсрахунов Тимур 1989 СШҮ
14 Қыстықбаев Талант 1988
15 Смағұл Нұрсұлтан 1993 СШҮ
16 Меделов Нұрлан 1987 СШҮ
17 Сейткерім Шымырхан 1994 СШҮ
18 Әліпбаев Ынтымақ 1991
V Басшының орынбасарының міндетін атқарушы Р.Байсеитов
Атырау облысы
1 Күнпейсов Төлеген
2 Тойчиев Ералы
3 Ибрагимов Алтынбек
4 Уайдашов Әділхан
5 Жүнісов Алмат
6 Тойчиев Сералй
7 Жарменов Рауан
8 Жарманов Мейржан
9 Болысбек Мейрбек
10 Бөлеген Нұрболат
11 Бердикулов Ағабек
12 Әсет Дәурен
13 Ақжол Нұрлиханов
14 Қаракозиев Серик
15 Айтымбетов Арман
16 Айтбай Жасұлан
17 Өтепбай Бауыржан
18 Алтынбеков Еламан
Басқарма басшысы Н.Ермұханов
VI Батыс Қазақстан облысы
1 Ғазезов Жанәділ 29.09.1994 СШҮ
2 Тілекқабылов Данат 05.02.1996 СШҮ
3 Иманғазыұлы Нармағамбет 25.08.1999 СШҮ
4 Бисекешов Жанайдар 03.05.1988 СШҮ
5 Бисекешов Жәнібек 12.06.1990 СШ
6 Уразбай Алмат 27.01.1996 СШҮ
7 Ғалым Мақсот 21.11.1995 СШҮ
8 Жеңісов Мағжан 14.01.1997 СШҮ
9 Оңғарбаев Аділ 24.02.1998 СШҮ
10 Бектияров Манарбек 21.03.1982 СШ
11 Қалиев Әнуарбек 13.02.1998 СШҮ
12 Сарсенов Ақтлек 21.01.1990 СШҮ
13 Сарсенбаев Мұхамеджан 18.02.1974 СШ
14 Дауренбеков Бақытжан 28.01.1977 СШ
15 Буздаев Нуралы 11.01.1980 СШҮ
16 Сарсебаев Мұсабай 19.04.1981 СШ
17 Жидебеков Азат 22.06.1986 СШҮ
18 Амирекулов Нурсеит 05.03.1989 СШҮ
Облыстың аға жаттықтырушысы А.Б.Сарсенов
VII Жамбыл облысы
1 Момынов Нұрдәулет 1979 СШ
2 Рүстемов Атамекен 1984 СШ
3 Дүйсенбиев Манарбек 1976 ХДСШ
4 Ақылов Ғалымжан 1974 СШ
5 Тайырбеков Жұлдызхан 1975 СШ
6 Тоғайбаев Құлажан 1987 ХДСШ
7 Әбдіжаппаров Әбуғали 1985 СШ
8 Асыл Елдос 1993 СШ
9 Жұмасаев Ерлан 1979 СШ
10 Момынов Датқа 1987 СШ
11 Шырынбаев Бағлан 1982 ХДСШ
12 Смаилов Данияр 1982 СШ
13 Құрманбай Есжан 1993 СШ
14 Тұрғанбек Құрманбек 1997 ХДСШ
15 Мұратов Жасұлан 1987 СШ
16 Абдурасулов Бекболсун 1993 СШҮ
17 Сеитов Ұлан 1983 СШ
18 Темірбеков Нұрболат 1981 СШ
Директордың орынбасары Т.Жұматаев
VIII Қарағанды облысы
1 Намысов Нұрлан 1979 СШҮ
2 Тулеубаев Мейрам 1976 СШҮ
3 Аманжол Ильяс 1996 СШҮ
4 Селай Жиенхан 1990 СШҮ
5 Тауртаев Қанағат 1989 СШҮ
6 Ахметов Асхат 1984 СШҮ
7 Оспанов Ерлан 1990 СШҮ
8 Карибаев Алмаз 1989 СШҮ
9 Молдабек Ерғанат 1991 СШҮ
10 Хасенов Болат 1985 СШҮ
11 Қасенов Нариман 1991 СШҮ
12 Кантореев Ғалимжан 1984 СШҮ
13 Мұсабек Мерген 1993 СШҮ
14 Рақымбек Қанат 1985 СШҮ
15 Манабаев Даурен 1990 СШҮ
16 Туребеков Нұрбек 1979 СШҮ
17 Досжанов Дастан 1979 СШҮ
18 Амиров Ердаулет 1993 СШҮ
«Қайрат» ұлттық және ат спорты түрлері БДМ» басшысы Ш.Қазтаев
IX Қостанай облысы
1 Байтасов Рыскелді 02.04.1976 СШ
2 Бекболатов Ақберді 23.01.1975 СШ
3 Байтасов Алдияр 21.12.1987 СШҮ
4 Дайыров Қобыланды 15.03.1982 СШҮ
5 Дайыров Қамбаржан 22.06.1984 СШҮ
6 Құқаев Дауырхан 05.09.1978 СШҮ
7 Қаспаев Дали 26.12.1996 СШҮ
8 Жұмағұлов Айдос 08.10.1997 СШҮ
9 Мұстафин Бақтияр 27.03.2000 СШҮ
10 Сулейменов Руслан 12.11.1988 СШҮ
11 Қалыбеков Дастан 02.10.1984 СШҮ
12 Ертасов Бақтияр 01.04.1992 СШҮ
13 Темірханұлы Мұратхан 30.01.1993 СШҮ
14 Қарманов Сәкен 28.07.1997 СШҮ
15 Асанов Бақдәулет 28.04.1996 СШҮ
16 Жұмабаев Қуаныш 19.05.1994 СШҮ
17 Сұлтанов Оралхан 17.03.1994 СШҮ
18 Назарқұлов Бекбол 10.07.1982 СШҮ
Көкпардан аға жаттықтырушы Р.Байтасов
X Қызылорда облысы
1 Абылбеков Қ.
2 Мырзагелдиев А
3 Сыздықов С
4 Оспанов О
5 Мырзабаев С
6 Әуезов А
7 Қоңқаев А
8 ӘмзееВ Н.
9 Нәлтаев Е
10 Қамбарбеков Н
11 Жусупов Н
12 Өміртаев П
13 Тасжан А
14 Жанболатұлы Б
15 Тасымов А
16 Балтаев Ә
Басқарма басшысының м.а. Б.Каленов
XI Маңғыстау облысы
1 Ермағамбетов Ербол 23.11.1995
2 Байтуреев Ұлан 28.11.1979 ХДСШ
3 Алимбетов Болатбек 12.07.1968
4 Ақбаев Шынболат 16.10.1996
5 Сейтбеков Темирлан 07.09.1992
6 Бесбаев Қанат 11.06.1985
7 Пупенко Александр 07.12.1986 ХДСШ
8 Азимбай Бақытжан 19.06.1993
9 Кобей Ермек 09.02.1984 ХДСШ
10 Сейтжанов Мадияр 09.08.1990
11 Мустапаев Ғалымжан 05.01.1993
12 Омбаев Дәулетбек 08.01.1975 ХДСШ
13 Сәрсебаев Мусабай 19.04.1981
14 Сарыбаев Дәулет 15.07.1991
15
Маңғыстау облыстық ат спорт түрлері клубы Қ.Сүйебаев
XII Солтүстік Қазақстан облысы
1 Махатов Рамазан 27.09.1975
2 Махатов Аблайхан 06.07.1991
3 Бекқожин Руслан 25.05.1979
4 Тәкімов Қайыржан 09.02.1982
5 Қашқарбаев Ануарбек 05.04.1981
6 Смағулов Руслан 13.06.1990
7 Ахатов Дулат 03.02.1986
8 Ісқақов Алпамыс 19.12.1983
9 Шәріп Арлан 14.04.2000
10 Дюсеков Еркебұлан 20.08.1994
11 Любарский Вадим 01.08.1985
12 Шәріпов Талғат 28.02.1989
13 Балғожин Қайырлы 03.08.1982
14 Иманжанов Нұржайық 11.06.1977
15 Дробышев Петр 06.06.1998
16 Кәрібаев Самат 14.10.1982
17 Боқбасаров Ерік 12.05.1978
18 Ильясов Дәурен 26.03.1988
Аға жаттықтырушы Р.Махатов
XIII Оңтүстік Қазақстан облысы
1 Айтбаев Темірхан Садбақасұлы 16.07.1982 ХДСШ
2 Мырзабаев Нұржігіт Бақдәулетұлы 11.10. 1982 ХДСШ
3 Шырынқұлов Бақтыбай Төлешұлы 15.10.1981 ХДСШ
4 Омаров Нұрмахан Құрмантайұлы 23.05.1986 СШ
5 Омаров Нуркен Құрмантайұлы 27.11.1992 СШ
6 Жумалиев Туймебек Қарабекұлы 08.11.1991 СШ
7 Нышанбеков Аблайхан Шаймерденұлы 18.11.1994 СШ
8 Айтан Дәулет Маралбекұлы 31.08.1995 СШ
9 Әлібек Ерсайын Балабекұлы 17.08.1994 СШ
10 Айтуғанов Шынболат Қанаұлы 10.04.1995 СШ
11 Сабыров Бәйдібек Жайықұлы 17.08.1993 СШҮ
12 Есімхан Омархан Асылханұлы 17.04.1994 СШҮ
13 Ерман Сенімжан Жалынұлы 14.09.1996 СШҮ
14 Ақбаев Жорабек Бақытугли 23.02.1995 СШҮ
15 Құралас Жарас Анасұлы 28.08.1995 І САНАТ
16 Омарбек Еркебай Жүсіпұлы 08.05.1974 ХДСШ
17 Мамыт Әділет Әмірбекұлы 09.09.1997 СШҮ
18 Кеңесбек Жомарт Орашаұлы 27.07.1996 СШҮ
Команда жетекшісі Ғани Ахметбаев, жаттықтырушысы Жаныс Саев
XIV Шығыс Қазақстан облысы
1 Жаңбуршин Ж 1988
2 Абсалямов Е 1990
3 Ахмадиев Д 1995
4 Мухаметуали Қ 1993
5 Аринов М 1990
6 Жаңбуршин Д 1985
7 Турашев А 1983
8 Бейсенбиев Е 1988
9 Мусин Д 1985
10 Джамалбеков А 1985
11 Ердашинов Б 1972
12 Даулетов А 1992
13 Жамалбеков Ж 1985
14 Заманбеков Ж 1990
15 Алмат С 1993
16 Қоқымбаев А 1985
17 Омарбеков Б 1994
18 Ахмадиев Е 1995
Федерация президенті   М.Музапаров
XV Павлодар облысы
1 Кудуркулов Мейрбек 14.05.1991 1 санат
2 Тошанов Ержан 10.10.1978 1 санат
3 Ахметов Ардақ 02.05.1989 1 санат
4 Ахметов Нариман 23.09.1983 1 санат
5 Мажитов Даурен 17.09.1990 1 санат
6 Иманғазы Елдос 03.11.1994 1 санат
7 Баясғалан Досжан 18.06.1988 1 санат
8 Егенбаев Ерукебұлан 01.05.1993 1 санат
9 Умирбаев Мейрман 10.04.1989 1 санат
10 Смагулов Мереке 01.15.1991 1 санат
11 Қайратов Нұрсұлтан 25.01.1990 1 санат
12 Уахитов Айбын 02.02.1998 1 санат
13 Жандарбек Даурен 25.08.1994 1 санат
14 Қадыров Ерғанат 11.09.1982 1 санат
15 Жақсыбек Нұрболат 09.11.1995 1 санат
16 Рахметоллаев Жанат 08.11.1982 1 санат
17 Қиясов Мақсат 04.12.1994 1 санат
18 Каримов Қуат 28.02.1974 1 санат
Облыстың аға жаттықтырушысы Кудуркулов Майрбек
XVІ Астана қаласы
1 Қанапин Ерлан 01.08.1989 СШ
2 Оспанов Данияр 15.07.1981 СШҮ
3 Галинуров Данияр 21.07.1992 СШ
4 Макулов Рустем 03.06.1992 СШ
5 Қабжанов Арслан 04.10.1987 ХДСШ
6 Аймағамбетов Бауыржан 05.09.1973 СШ
7 Киль Владимир 25.05.1988 СШ
8 Северин Андрей 20.03.1984 СШҮ
9 Қайыпбеков Арман 04.08.1974 1 САНАТ
10 Абжанов Арман 06.02.1995 1 САНАТ
11 Алимкулов Қайрат 12.06.1986 1 САНАТ
12 Амангельдинов Қазбек 25.05.1976 СШ
13 Алшинов Ахад 02.10.1996 СШҮ
14 Қыздарбек Жанболат 03.12.1989 1 САНАТ
15 Рысмағамбетов Қуаныш 27.11.1982 СШ
16 Рахимжанов Дархан 08.12.1987 1 САНАТ
17 Хасенов Азамат 18.12.1992 СШҮ
18 Қартқожақ Нұрболат 27.06.1994 СШ
 

 

Аға жаттықтырушы Д.Оспанов

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

WordPress спам заблокировано CleanTalk.